Telefon
0543 878 79 69
Beylikdüzü
İSTANBUL
E-posta
mimarfarukgungor@gmail.com

Boya İşleri

 

Boya işleri, inşaatta çalışan insanlar için en popüler işlerden biridir. Boyama, evlerin, ofis binalarının ve diğer yapıların güzel ve işlevsel görünmesini sağlayabilir. İnsanlar bunu bir boya silindiri veya fırça kullanarak bir yüzeye boya uygulayarak yaparlar. Sadece yağ bazlı boyalar kullanarak her şeyi aynı şekilde boyardık. Ancak artık daha güvenli ve kullanımı daha kolay olan birçok farklı boya türü arasından seçim yapabiliyoruz. Bir tür boyaya inşaat boyası denir ve inşaat projelerinde kullanılır. İnşaat boyaları ile çalışmak ödüllendirici ve çok zordur.

Boya işleri firmamız, duvarlarda veya zeminlerde delik açmak, eski posterleri kaldırmak, mobilya boyamak, binalardan duvar yazılarını kaldırmak, kırılan eşyaları onarmak ve hazırlamak gibi birçok inşaat ve bakım işinde kullanılır. Yeni kaplama malzemeleri için yüzeyler. İnşaat boyalarının kullanımı genellikle özel eğitim gerektirir, çünkü bu boyaların korumasız kullanılması tehlikelidir.

Boya İşleri Hizmetleri Nedir?

Bu boyalarla çalışırken yaralanma veya ölümü önlemek için koruyucu giysiler giyilmelidir. İnşaat boyama için kullanılan araçlar, yapılan projenin türüne ve o projede kullanılan malzemelere göre değişir. Örneğin, bir tuğla duvar boyanırken, daha sonra çatlama veya talaş olmadan pürüzsüz yüzeyler sağlamak için havasız bir püskürtücü gerekli olacaktır. Bir fırça veya rulo kullanarak beton kaplamaları uygularken, daha sonra içlerinde kalıntı kalmayan temiz delikler oluşturmak için elektrikli matkaplar gibi elektrikli aletler gerekecektir.

İnşaat boya hizmetlerimiz, müteahhitlerin ve ev sahiplerinin binalarını yıkımdan sonra boyamalarına yardımcı olmak için kullanılır. Hizmetlerimiz zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilir. Çoğu müteahhit inşaat boyası hizmetlerini kullanmayı tercih eder çünkü nihai sonuç daha iyi görünür ve orijinal üreticinin boyasını kullandıklarından daha uzun sürer. İnşaat boyası hizmetleri ayrıca fazladan atık üretmediği için çevre dostudur.

Boya İşleri Hizmetleri Ne İşe Yarar?

İnşaat boyası hizmetlerimiz genellikle bir binanın yıkıldıktan sonra boyanması için kullanılır. Yıkım karmaşık bir süreçtir ve müteahhitler, binaları daha sonra temizlenirken binalarının içini boyamaktan kaçınmak isterler. İnşaat boyası kullanmak, kirin işe başlamadan önce bozulmasını önler.

İnşaat boyama işlemlerimizin çoğu, bir binadan eski duvar kâğıdı, kâğıt, ahşap işleri ve diğer süslemelerin çıkarılmasından ve ardından iç astarın astarlanmasından ve ardından son kat dış veya iç kaplama ile boyanmasından oluşur. Daha sonra müteahhit, projesini tamamlanmak üzere mal sahibine veya yapı denetim şirketine teslim etmeden önce temizlik yapar.

Boya İşleri Firması

Firmamızdan inşaat boyası kullanmak, orijinal üreticinin rengini kullanmaya kıyasla para tasarrufu sağlar, çünkü müteahhitler her uygulama için daha az hazırlık süresi ile bir oturuşta birden fazla kat yapabilir. Ayrıca kapı ve pencere gibi daha az göze çarpan alanlarda, insanların hemen fark etmesine gerek kalmadan renkleri değiştirmeleri de daha kolaydır.

Genel müteahhitler, onun haberi olmadan tüm işlerini bu tür bir son işlemle tedarik eden yerel bir tedarikçi ile sözleşme yapabilir. Bu şekilde, binalarını güneş altında yeni görünmesini sağlarken, işlerini zamanında daha karlı bir şekilde tamamlamaya odaklanabilir!

Bir bina sahibiyseniz, geleneksel boyalar yerine inşaat boyaları kullanmanın birçok faydası vardır. Yıkım çalışmaları tamamlandıktan sonra yeniden boyanması gerekiyor. Sonuç, ilk başta geleneksel boyalar kullanmış olmanıza göre daha iyi görünür ve daha uzun sürer. Birçok yerel işletme, hayatlarını kolaylaştırdığı ve çoğu durumda müşterileri normal boyadan daha hızlı geri getirdiği için bu hizmeti haftalık olarak kullanır!

Boya İşleri Firmamızın Hizmetleri Nelerdir?

Boya işleri birçok alanda kullanılır, özellikle şantiyelerde kullanılan bir iştir. Ayrıca evlerde ve diğer binalarda da kullanılır. Birçok kişi evlerini boyamak için inşaat boyası hizmetlerini kullanır, ancak bu boyanın daha uygun olduğu bazı kullanım alanları vardır. Bu kullanımları anlamak, projenizi yönetmenize ve müşterileriniz için kaliteli işler üretmenize yardımcı olabilir.

Boya işleri zamandan ve paradan tasarruf etmek için kullanılabilir. İnşaat boyalarını uygularken kazanılan zaman, müşterinin zamanında yapılan işi ne kadar takdir edeceği düşünüldüğünde harikadır. Ek olarak, bu boyayı uygulamak, astarlama ve bitirme adımlarını atlayarak para tasarrufu sağlar. Bu, bir projeyi tamamlamak için gereken emek miktarını azaltır. Her boya her projeye uygun olmadığı için bu tür boyalarla çalışırken deneyimli bir şirket kullanmak en iyisidir.

Boya İşleri Firmamızın Profesyonel Yöntemleri Nelerdir?

Firmamız boya test cihazları kullanarak güvenlik ve doğruluğu sağlar. Boya işleri kullandıkları renkleri istenen ton ve tonlara göre kontrol etmek için projenin her aşamasında bir test cihazı kullanmalıdır. Tüm renkler birlikte iyi görünmez, bu nedenle müşterilerinizin evlerinde veya binalarında çalışmaya başlamadan önce hangi renkleri istediğini bilmek önemlidir. Ayrıca, uyguladığınız kat sayısını sınırlamak en iyisidir, çünkü bu aynı zamanda her kattaki renk değişikliklerinin sayısını da sınırlayarak projede daha sonra kazara renk kayması olasılığını azaltır.

Firmamız, yetkin bir inşaat boyacılarıyla çalışır. Çünkü bu tip boya performansını etkileyen özel özelliklere sahiptir. Örneğin boya işleri uygun yapışma ve dayanıklılık için çok fazla kat gerektirmediğinden diğer boya türlerine göre daha kısa ömürlüdür. İnşaat boyaları ile çalışırken hava kompresörleri gibi güvenilir aletler kullanın, çünkü uygun uygulama ve daha sonra temizlik için ağır hizmet ekipmanı gereklidir.

Boya İşleri Şirketi

İnşaat boya hizmetlerimiz, ev sahiplerinin evlerine yaptıkları bir tür ev tadilatıdır. İnşaat boya işleri genellikle bir bina inşa edilirken veya yenilenirken yapılır. Bir inşaat boya işinin amacı, geleneksel boya işlerinden daha uzun süre dış yüzeylere yeni bir kat boya sağlamaktır. Pek çok farklı inşaat boyası türü vardır ve işin malzemesine ve projenin karmaşıklığına bağlı olarak iş birkaç saatten birkaç haftaya kadar sürebilir.

Tipik bir inşaat boya işleri, üzerine yeni bir kat boyadan oluşur. Tipik olarak farklı türde boyalar gerektiren iki tür dış yüzey vardır: Dış kaplama, kapılar ve pencereler. Dış kaplama genellikle kalıplama, kapı kolları, pencere kanatları, köşe panoları ve diğer dekoratif unsurlardan oluşur. Bu elemanlar kolayca lekelenme eğilimindedir ve normalde aşınma ve yıpranma nedeniyle yalnızca birkaç yıl sonra değiştirilmeleri gerekir.

Boya İşleri Şirketi Hizmetlerimiz

Yeni bir kat boya, bu öğelere daha uzun süreler için zarif ve temiz bir görünüm kazandıracaktır. Dış kapılar ve pencereler tipik olarak camın yanı sıra çerçeveler, menteşeler, düğmeler ve kilitler gerektirir. Tüm parçalar tedavi edilmezse zamanla hasar görebilir. Bir inşaat boya işleri aşınmış parçaları daha uzun süre daha yeni görünen dayanıklı yenileriyle değiştirerek bu sorunu çözer.

Boya işleri, gerekli malzemelere ve projenin karmaşıklığına bağlı olarak ücretsizden pahalı bir fiyata kadar her yerde olabilir. Bazı ev sahipleri, kendileri için endişelenmek zorunda kalmamak için bunun yerine düzenli bir bakım hizmeti için ödeme yapmayı tercih ediyor. Ancak bazı insanlar, evlerindeki inşaat boyalarını unutmamak için düzenli bakım işlerini kendileri halletmeyi daha uygun buluyor.

Firmamızın sunmuş olduğu en önemli avantajlar; uygun güvenlik donanımına sahip olmak, dış yüzeyleri daha fazla zarar vermeden veya kendinize veya başkalarına zarar vermeden güvenli bir şekilde korumak için çok önemlidir. İnşaat boyaları, önceden herhangi bir ek hazırlık yapılmadan doğrudan tuğla veya beton gibi pürüzlü veya gözenekli yüzeylere ve ahşap kaplamaya uygulanabilir.

 

 

 

Eski Yapı Hizmetlerimiz

Eski Yapı Hizmetlerimizin Listesi

Restorasyon
Konservasyon
Tarihi Bina Bakım Onarım
Çelik Konstrüksiyon İşleri
Ahşap Bina Restorasyonu
Ahşap İşleri
Proje Tasarım İşleri
Araştırma Raspası
Kumlama

Yeni Yapı Hizmetlerimiz

Yeni Yapı Hizmetlerimizin Listesi

Boya İşleri
İnce ve Kaba Sıva
Dış Cephe Yalıtım
Havuz Yapımı
Peyzaj
Sulama
Seramik
Mutfak Yenileme
Banyo WC Yenileme
Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri
Tadilat Onarım İşleri
Çelik İşleri
Demir İşleri
Mimarlık Hizmetleri
Proje ve Tasarım
Mimari Uygulama
Ahşap İşleri
Hemen ara