Telefon
0543 878 79 69
Beylikdüzü
İSTANBUL
E-posta
mimarfarukgungor@gmail.com

Anahtar Teslim Dekorasyon

 

 Dekorasyon işini iyi yapan kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu işlemler genellikle anahtar teslimi olarak tamamlanır. Anahtar teslim dekorasyon süreçlerinde insanlar hiçbir şekilde eserlere dokunmuyor. Ekibimiz sizin için her şeyle ilgilenecektir. Ancak dekorasyon işlemi nedeniyle insanlar hiçbir şekilde temizlik yapmazlar. Dekorasyon işlemini emanet ettiğiniz firmanın bu alanda deneyim sahibi olması çok önemlidir. Bu nedenle firmamızı inceleyerek, araştırarak ve araştırarak karar verebilirsiniz. Özellikle referansı olan bir firma seçmelisiniz. Uzman bir firma ile çalışmak ileride doğabilecek sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olur. Sorunla karşılaştığınız da firmamıza başvurabilirsiniz gereken işlemler yapılmaktadır. Sektör tecrübesi olmayan bir şirketle çalışmak, istediğiniz işi almanızı engeller. Ancak, normalden daha düşük bir fiyat teklif etmeniz çok acı verici olabilir. Güvenilir yapımız sayesinde firmamız sizlere en doğru hizmeti verecektir. Özellikle işleme başlamadan önce size net bilgiler verilmektedir.

Dekoratif Uygulama Nasıl Yapılır?

 

Anahtar teslim dekorasyon ve tadilat talepleri çok profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Bu sıkıcı ve zaman alıcı işi sizin için kolaylıkla halledebilecek bir firma ile çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Bu sorunlardan kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle geç yapılan onarımlar size ciddi maddi kayıplara neden olabilir. Firmamız alanında profesyonel bir mimarın desteği ile sizler için mükemmel projeyi hazırlamaktadır. Ekibimizdeki tüm arkadaşlar işlerinde deneyimli kişilerdir. Evinizi yenilemeden veya dekore etmeden önce detaylı bir plan oluşturuyoruz. Yapılan işlemler size 3D olarak gösterilecek ve buna göre ekipman satın alınacaktır. Firmamız için en önemli faktör ürün kalitesidir. Kaliteli ürün seçimi, işçilik maliyetini ve fiyatını belirler. Ancak, iyi malzemeler seçmek size kalıcı bir avantaj sağlayacaktır.

Dekorasyon Öncesi Doğru Seçim Önemi

 

İnsanların yaşam kaliteleri ve yaşam standartları beğendikleri mekanlarda ortaya çıkar. Gösterişli ama aynı zamanda işlevsel bir mekân bekliyorsanız, buradaki yaşam alanlarını düşünmek gerçekten önemli olacaktır. Buradaki yaratıcı çalışma, evinizi baştan sona yeniden yaratmak için oradaki profesyonellerle gerçekten önemlidir.

 Anahtar teslim ev tadilatında kaliteli malzemeler kullanıldığı gibi tasarım becerileri ve yetenekleri de büyük önem taşımaktadır. Hem doğru seçimler hem de doğru planlama ile mükemmel sayılabilecek bir işin sonuçlarını burada görmek mümkün. Yapacağınız başarılı çalışma ile elbette güzel bir sonucu resim olarak gösterebileceksiniz. Ancak o zaman evinizin maddi değeri kadar manevi değerini de maksimize edebilirsiniz. Anahtar teslim dekorasyon işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Bir Ev Tadilatı Ve Dekorasyon Yapım Aşamaları

 

 Bir tadilata başlamak için önce bir plan yapmalısınız. Büyük tadilatlar genellikle alt yapı ve üst yapı ayrılarak planlanır. İlk adım altyapıdır. Altyapı işleri, elektrik ve su tesisatları, kalorifer tesisatları, yıkım işleri, sıva işleri, şap işleri alt yapı işleridir. Bu çalışma yaklaşık bir hafta ila 10 gün sürer. Öncelik sökme ile başlar. Eski dolaplar söküldü ve banyo sıhhi tesisatındaki piller çıkarıldı. İç mekânlarda varsa kapılar ve diğer dolaplar kaldırılır. Kırık banyo duvar karoları. Koridor fayansları ve mutfak fayansları da kaldırılarak yenilenmelidir. Aynı şekilde yatak odasındaki parke döşeme de bu noktada değişecektir. Tüm Anahtar teslim dekorasyon işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Gereken Yıkım Aşaması

 

Yıkılması gereken duvarlar da bu süreçte yıkılacak. Söküm ve yıkım çalışmalarının ardından her şey alt üst olabilir. Kırım söküm işini montaj işi takip etmektedir. Komşular için en büyük zorluk budur. Çünkü su ve elektriğin aynı anda döşenmesi gürültüden çok gürültü üretir. Sıhhi tesisat işi yaklaşık 3-4 gün sürer. Elbette çalışma hızına göre 5 günü aştığını da gördük. Bizim senaryomuzda sadece bir banyo, bir mutfak ve 15’ten fazla priz olduğu için 4 günde tamamlanacak. Tüm Anahtar teslim dekorasyon işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Kozmetik Çalışmalara Hazırlanma

 

Kozmetik yani sıva ve şap işi, banyoyu yıktıktan sonra duvarlar tuğla oldu. Duvarlar kum ve çimento ile tesviye edilmiştir. Anahtar teslim dekorasyon işinde Koridor ve parkelerin sökülmesi sırasında bozulan tüm yüzeyler hazır şap ile doldurulur ve düzeltilir. Ayrıca lamine yüzeydeki hasar çok fazla ise self levelling makinesi uygulanabilir. Bu uygulamadan sonra zemin düzgün ve pullar eğimlidir. Hasarlı duvarların onarımı ve eski karo panellerin sökülmesi de bu dönemde gerçekleştirilmiştir. Genel olarak tüm bu sıvama ve sıvama işleri 3-4 gün sürebilmektedir.

Üst Yapı İşleri

 

 Artık altyapımızı tamamladığımıza göre üst yapı hazırlıklarını da tamamladık. Üstyapı çalışmalarının zamanı geldi. Üst yapıların en kirlisi seramikten yapılan işlerdir. Bir tadilatta seramik Anahtar teslim dekorasyon işi tamamlanana kadar, işin çoğu bitmemiş olarak kabul edilir. Genellikle sipariş banyo ve tuvalet gibi ıslak alanların bitirilmesi, ardından mutfak ve koridorların yapımıdır. Terim seçilen seramik boyutuna göre belirlenir. Örneğin sıradan eğimli seramikten yapılmışsa ortalama 60-70 m2  bir iş bir hafta sürebilmektedir. Ancak porselen emaye, ortopedik malzemeler, 60×120, 60×60 malzemelerden yapılmışsa 10 güne kadar uzayabilir. Daha büyük boyut, daha erken biteceği anlamına gelmez. Aksine malzemenin tamir süresi daha uzun olacaktır.

Dekor Aşamaları

 

Gereken tamir işleri sonun da Yapmanız gereken ilk şey evinizi tanımak. Evinizin genişliğini, ışığının yeterli olup olmadığını ve odaların şeklini belirlemek, üzerinde çalışacağınız uygulamalarda işinizi son derece kolaylaştıracaktır. Büyük bir evde küçük ürünler kullanmak veya küçük bir odada büyük ürünler kullanmak anlamsız görünecektir. Tüm Anahtar teslim dekorasyon işlerinde firmamız hizmetinizdedir.

Bir Tasarım Stiline Karar Verin;

 

 Yaşadığınız evi en iyi bilen sizsiniz. Bu nedenle hem evinize hem de tarzınıza uygun bir tasarım seçmeye çalışın. Ev dekor ürünleri seçerken sade bir tasarım mı yoksa daha zengin bir tasarım mı tercih ederek işe başlayın. Bu kararı vermeniz önemlidir. O zaman makale ve eser seçiminizi şekillendirmek daha kolay olacaktır. Karar vermekte zorlanıyorsanız dekorasyon fikirleri konusunda uzmanlardan yardım isteyebilirsiniz.

Duvar Boyasının Önemi

 

 Duvar renginin evinizin görünümü üzerinde büyük etkisi vardır. Evinize yayılmış birkaç rengi denemekten korkmayın. Birçok kişi evin bütün duvarlarını bir bütün olarak görüneceğini düşünerek aynı renge boyar. Bu durum evimize dekorasyon açısından olumsuz yansımaktadır. Bu nedenle her oda için farklı renklerin kullanılması uygundur. Bu bakımdan odamıza hangi renk ve boyanın yakışacağını belirlemek gerekir. Ayrıca odada farklı renklerin kullanılması dekoratif görünüme katkı sağlayacaktır. Tüm Anahtar teslim dekorasyon işlerinde firmamız hizmetinizdedir.

Eviniz İçin Dekoratif Ürün Seçimi

 

Eviniz için bir grup tasarım mobilya satın alırken, evinizin yapısına uygun mobilyalar satın aldığınızdan emin olun. İç mekân, dekorun tartışmasız en önemli yönüdür. Kişiliğinize uygun renk ve stillere sahip parçalar seçin. Evin genişliğine uygun mobilya seçimi eviniz için ferahlık hissi yaratacaktır. Yatak odanız veya mutfağınız için seçeceğiniz mobilyalar odanın genişliğinden büyükse en iyi renkleri seçmiş olsanız bile istediğiniz dekoratif görünümü veremeyebilirsiniz.

 Duvar dekorasyonu evin şık ve modern görünmesini sağlayacak önemli unsurlardan biridir. Duvar rengine uygun dekoratif boyaların kullanılması önemlidir. Ev dekorunun tasarımına bağlı olarak örneğin oturma odası için büyük bir kanvas kullanmak veya zevkinize uygun bir kanvas kullanmak evinize dekoratif bir görünüm kazandıracaktır.

Aydınlatma, evin havasını değiştirecek en önemli unsurlardan biridir. İyi tasarlanmış bir aydınlatma kullanmak evinizin görünümünü büyük ölçüde etkileyecektir. Bu nedenle detaylı bir araştırma yapın ve eviniz için doğru aydınlatma stilini ve modellerini bulun. Evinizin havasını değiştirecek modern bir rustik rustik avize veya doğal ahşap bir lamba seçin. Tüm Anahtar teslim dekorasyon işlerinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Eski Yapı Hizmetlerimiz

Eski Yapı Hizmetlerimizin Listesi

Restorasyon
Konservasyon
Tarihi Bina Bakım Onarım
Çelik Konstrüksiyon İşleri
Ahşap Bina Restorasyonu
Ahşap İşleri
Proje Tasarım İşleri
Araştırma Raspası
Kumlama

Yeni Yapı Hizmetlerimiz

Yeni Yapı Hizmetlerimizin Listesi

Boya İşleri
İnce ve Kaba Sıva
Dış Cephe Yalıtım
Havuz Yapımı
Peyzaj
Sulama
Seramik
Mutfak Yenileme
Banyo WC Yenileme
Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri
Tadilat Onarım İşleri
Çelik İşleri
Demir İşleri
Mimarlık Hizmetleri
Proje ve Tasarım
Mimari Uygulama
Ahşap İşleri
Hemen ara